Informacje o Sponsorach PADW:


Złoty sponsor PADW
Almirall Sp. z o.o.


ul. Pileckiego 63
02-781 Warszawa, Polska

tel. (+48) 22 330 02 57
info.poland@almirall.com 


Almirall jest innowacyjną firmą farmaceutyczną zlokalizowaną w Barcelonie w Hiszpanii mającą na celu tworzenie nowych, wartościowych produktów leczniczych poprzez własne prace badawczo-rozwojowe, a także poprzez partnerstwo zewnętrzne, licencje i współpracę strategiczną z partnerami.

Almirall dbając o jakość życia coraz większej liczby ludności prowadzi badania nad nowymi lekami. Posiadamy własne, nowoczesne centra badawczo-rozwojowe zlokalizowane w Hiszpanii, Niemczech i Szwajcarii tworząc nowe rozwiązania terapeutyczne.

Almirall koncentruje swoje wysiłki na poprawie jakości życia pacjentów z chorobami dermatologicznymi. Portfolio badawcze obejmuje obecnie innowacyjne cząsteczki biologiczne i chemiczne w leczeniu atopowego zapalenia skóry, grzybicy paznokci, łysienia androgenowego, rybiej łuski, trądziku różowatego oraz łuszczycy.Srebrny sponsor PADWBERLIN- CHEMIE/MENARINI Sp. z o. o.ul. Słomińskiego 4,
00-204 Warszawa, Polska
tel. (+48) 22 566 21 00Działamy na rzecz zdrowia. Od ponad stu lat BERLIN-CHEMIE kojarzy się nieodmiennie z nowatorskimi badaniami i produkcją zarówno nowo opracowanych, jak i sprawdzonych przez lata produktów farmaceutycznych. Naszym celem jest wprowadzanie nowych leków poprawiających jakość życia pacjentów.
Galderma Polska Sp. z o. o.


ul. Puławska 145
02-715 Warszawa, Polska

tel. (+48) 22 331 21 80
info.poland@galderma.com
W Galdermie wiemy, jak bardzo ważną rolę pełni skóra, dlatego dostarczamy innowacyjne rozwiązania medyczne, aby skutecznie zaspokajać potrzeby pacjentów i konsumentów na każdym etapie ich życia.

Choroby skóry mogą mieć istotne, psychologiczne i społeczne skutki w życiu pacjentów i konsumentów. Wspierając ich leczenie, pomagamy ludziom zachować, a także przywrócić i utrzymać zdrową skórę, poprawiając jednocześnie jakość ich życia.
Jesteśmy dumni, że w tym roku możemy również wspierać Polską Akademię Dermatologii i Wenerologii

UCB Pharma Sp. z o.o.


ul. L. Kruczkowskiego 8
00-380 Warszawa Polska

tel. (+48) 22 696 99 20
warszawa.recepcja@ucb.com


UCB jest globalną firmą biofarmaceutyczną, która w swojej działalności inspiruje się potrzebami osób żyjących z ciężkimi chorobami neurologicznymi i immunologicznymi i skupia się na poprawie jakości ich życia. Nasza działalność opiera się na ukierunkowanych, innowacyjnych i godnych zaufania rozwiązaniach, co w 2023 roku pozwoliło wygenerować przychód na poziomie 5,3 mld euro. Za tym sukcesem stoi zespół liczący około 9 000 osób, pracujących w naszej siedzibie głównej w Belgii oraz w blisko 40 krajach na całym świecie.Brązowy sponsor PADWBausch Health Poland Sp. z o.o.


ul. Przemysłowa 2
35-959 Rzeszów, Polska

tel.: (+48) 22 537 42 00, +48 22 627 28 88
Firma Bausch Health Poland Sp. z o.o. należy do grona największych firm farmaceutycznych w Polsce. Portfolio Spółki obejmuje około 130 brandów, z czego ponad 50 jest aktywnie promowanych. W swoich działaniach koncentrujemy się zarówno na lekach wydawanych na receptę, jak i stosowanych w lecznictwie zamkniętym. Dzięki zdywersyfikowanemu portfelowi produktów firma działa w różnych obszarach terapeutycznych – kardiologii, urologii, gastroenterologii, neurologii, onkologii, dermatologii.

LEO Pharma Sp. z o.o.


ul. Marynarska 15
02-674 Warszawa, Polska

tel. (+48) 22 244 18 40
LZWPL@leo-pharma.comL’Oréal Polska Sp. z o.o.


ul. Grzybowska 62
00-844 Warszawa, Polska

tel. (+48) 22 676 01 00
kosmor.recepcja@loreal.comHistoria CeraVe rozpoczęła się w 2005 roku po tym, jak eksperci zauważyli, że wiele chorób skóry, takich jak trądzik, atopowe zapalenie skóry, łuszczyca i sucha skóra, ma jedną wspólną cechę: naruszoną barierę ochronną skóry. Opracowana we współpracy z dermatologami, marka CeraVe oferuje kompleksowe portfolio produktów do pielęgnacji skóry, które zawierają trzy kluczowe dla skóry ceramidy wzbogacone o rewolucyjną technologię stopniowego uwalniania składników MVE ®, aby regenerować i wspierać naturalną barierę ochronną skóry, przywracać jej nawilżenie i komfort.

 
Marka Vichy została założona w roku 1931 przez dermatologa Prospera Hallera, od początku swojego istnienia koncentruje się na innowacyjnym podejściu do pielęgnacji skóry. W sercu filozofii marki leżą pionierskie badania laboratoryjne, których celem jest opracowywanie receptur odpowiadających na zróżnicowane potrzeby skóry, przywracając jej naturalną równowagę i zdrowy wygląd. Niezwykłe właściwości produktów Vichy wynikają z wykorzystania wody termalnej Vichy, bogatej aż w 15 kluczowych minerałów, które aktywnie wspierają naturalne procesy biologiczne skóry. Marka Vichy wyróżnia się również rolą pioniera w dziedzinie nauki o ekspozomie – holistycznej koncepcji, która bada wpływ czynników zewnętrznych i wewnętrznych na kondycję skóry. Łącząc swoją misję zapewnienia skórze zdrowego wyglądu z zaawansowanymi badaniami nad ekspozomem, Vichy tworzy produkty ukierunkowane na niwelowanie negatywnych skutków działania tych czynników, zapewniając skórze kompleksowe wsparcie i ochronę.
medac GmbH Sp. z o. o. Oddział w Polsce


ul. Postępu 21B
02-676 Warszawa, Polska

tel. (+48) 22 430 00 30
kontakt@medac.plW medac uważamy, że zdrowie jest najcenniejszym skarbem ludzkości. To nasza główna wartość. Od 1970 roku, konsekwentnie dążymy do poprawy jakości życia pacjentów na całym świecie, dostarczając najwyższej jakości leki i terapie. Nasza firma to symbol zaufania i innowacyjności w dziedzinie medycyny, dbając o dobro pacjentów w każdym zakątku globu.


Perrigo Poland Sp. z o. o.


BTD Office Center, 2 piętro
al. Niepodległości 18
02-653 Warszawa, Polska

tel. (+48) 22 489 54 51
perrigopoland@perrigo.com

Perrigo jest wiodącym producentem produktów leczniczych OTC, a także wyrobów medycznych, kosmetyków czy suplementów diety. Produkty, które oferujemy powstają u renomowanych producentów w fabrykach na całym świecie. Decydując się na przyjęcie ich do dystrybucji upewniamy się, że przeszły one szereg badań jakościowych, a ich receptury oparte są na najlepszych, specjalnie wyselekcjonowanych składnikach. Jesteśmy zaangażowani w wytwarzanie produktów i rozwiązań najwyższej jakości. Właśnie dlatego nasze marki cieszą się zaufaniem i są cenione przez konsumentów. Dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać konsumentom produkty i wiedzę, których potrzebują, a także wspierać pracowników służby zdrowia.
Janssen-Cilag Polska Sp. z o.o.


ul. Iłżecka 24
02-135 Warszawa, Polska
Budynek F
tel. (+48) 22 237 60 00
www.janssen.com/poland


Janssen Cilag to teraz Johnson & Johnson Innovative Medicine. Nasz nowy brand odzwierciedla to, kim jesteśmy i co robimy, aby prowadzić tam, dokąd zmierza medycyna. Naszym celem jest opracowywanie przełomowych terapii, które rewolucjonizują medycynę. Odkrywamy nowe ścieżki i metody zwalczania chorób, dążąc do ich całkowitego wyleczenia. Zwiększamy dostępność leków oraz tworzymy narzędzia i programy, które zapewniają pacjentom optymalną pomoc.
Pacjenci są naszą inspiracją do tworzenia przełomowych terapii, które zmieniają i ratują ludzkie życie. W walce z najbardziej złożonymi chorobami łączymy podejście naukowe z humanistycznym. Odblokowujemy potencjał leków jutra, dając początek rewolucji w medycynie.
Nasze zróżnicowane portfolio obejmuje obszary terapeutyczne: onkologię, immunologię, neurologię, kardiologię, nadciśnienie płucne oraz retinę.
Jesteśmy stale zaangażowani w opracowywanie leków, aspirując do znalezienia przełomowych terapii, wyznaczając pionierskie ścieżki od laboratorium do życia, nieustannie wspierając pacjentów na każdym etapie naszej działalności.Sponsorzy