ZakwaterowanieMercure Kraków Fabryczna City

Krakow, Fabryczna 13

Hotel Mercure Kraków Fabryczna City to prawdziwa gratka dla fanów miejskiej wygody. Hotel znajduje się w zabytkowych budynkach po dawnej destylerni Polmos. To doskonałe zaplecze noclegowe dla wszystkich osób, przyjeżdżających do Krakowa - z atrakcjami, które stanowią dodatkową wartość dla obiektu i całego kompleksu. Oprócz 195 komfortowych pokoi i apartamentów hotel oferuje bogatą strefę wellness z pełnowymiarowym basenem pływackim, nowoczesną siłownią wyposażoną w sprzęt z górnej półki, klubem fitness, grotą solną oraz saunarium.

Mercure Kraków Fabryczna City to hotel bezpośrednio przy Centrum Konferencyjnym Fabryczna 13.

Zameldowanie od: 15:00
Wymeldowanie do: 12:00W celu rezerwacji doby hotelowej w Mercure Kraków Fabryczna City zapraszamy Państwa do skorzystania ze specjalnej oferty

 


ibis Styles Krakow Centrum

Krakow, ul. Mogilska 53

Hotel ibis Styles Kraków Centrum to nowy, interesujacy punkt na mapie Krakowa. Ten wyjatkowy hotel położony jest w centrum, nieopodal Starego Miasta, w miejscu gdzie historia łączy się z nowoczesnością. Podobnie jest z jego oryginalnym designem, którego motywem przewodnim są kulturowe ślady aktywności człowieka na przestrzeni dziejów. ibis Styles Kraków Centrum swoimi wnętrzami, niczym maszyna czasu, zabiera nas w podróż ciekawych inspiracji, artefaktów przeszłości oraz nietuzinkowych kompozycji – tworząc znakomite warunki do wypoczynku, jak i pracy.

ibis Styles Krakow Centrum to hotel oddalony 15 min pieszo od Centrum Konferencyjnego Fabryczna 13.
 

Zameldowanie od: 15:00
Wymeldowanie do: 12:00


W celu rezerwacji doby hotelowej w ibis Styles Kraków Centrum zapraszamy Państwa do skorzystania ze specjalnej oferty

 

Złoty sponsor PADW

Srebrny sponsor PADW


Brązowy sponsor PADW

Sponsorzy

Partnerzy medialni